Pomożemy Ci dotrzeć do
nowych klientów
na wszystkich urządzeniach
Zobacz co dostaniesz kiedy
zamówisz stronę www
Każdy klient zamawiający profesjonalną stronę www, otrzymuje rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości promocji firmy w internecie. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o budowie naszych stron internetowych.
Responsywną
stronę mobilną
Strona www będzie dostosowywać się do urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów.
Projekt graficzny
Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny strony www, dopasowujemy też kolorystykę serwisu do wymagań klienta i branży.
Teksty na stronę
Po zapoznaniu się ze specyfiką branży wszystkie teksty przygotuje profesjonalny copywriter.
Adres www
i konta pocztowe
Pomagamy przy wyborze i rejestracji indywidualnego adresu www z zakończeniem .pl .com .eu lub innym. Otrzymasz też powierzchnię pod konta pocztowe w domenie www.
Optymalizację strony
pod Google
Przygotowane teksty, tagi i nagłówki są zoptymalizowane tak aby wyszukiwarka Google jak najlepiej oceniała stronę, co przekłada się na pozycje w wyszukiwarce.
Opieka posprzedażowa
i aktualizacje
Zapewniamy całoroczną opiekę klienta. Darmową aktualizację strony. Ponadto doradztwo w zakresie spraw związanych ze stroną www, promocją firmy w internecie itp.
Proces realizacji
Dzięki temu, że od początku zapewniamy indywidualną
opiekę i nadzór każdego projektu,
proces realizacji jest bardzo prosty.
01
Pierwszy kontakt
Zadzwoń, napisz maila lub umów się z naszym konsultantem.
02
Spotkanie z konsultantem
Na spotkaniu nasz konsultant przedstawi prezentację, podczas której będziesz mógł wybrać rozwiązanie najbardziej pasujące do Twoich potrzeb i budżetu. Kiedy podejmiesz decyzję o stworzeniu strony internetowej, omówimy szczegóły realizacji.

Konsultant przeprowadzi krótki wywiad na temat prowadzonej działalności i na bazie otrzymanych informacji zaproponuje układ menu i zarys treści, które znajdą się w stronie www. Następnie omówi kwestie kolorystyki i charakteru strony (w tym momencie dobrze kiedy klient może wskazać strony które mu się podobają, ale nie jest to konieczne).
03
Realizacja projektu
Dział realizacji przejmuje zlecenie, a cały proces realizacji jest prowadzony przez indywidualnego opiekuna, który na każdym etapie kontaktuje się z klientem w celu ustalenia istotnych szczegółów dotyczących realizacji strony www, następnie przekazuje uwagi do zespołu grafików, coprwriterów i programistów.

Po zatwierdzeniu przez klienta uruchamiamy serwis www w internecie i zgłaszamy do wyszukiwarki Google.
04
Kiedy masz już stronę www
Aktualizacje stron www to ważna sprawa, dlatego Twój opiekun pozostaje do dyspozycji przez cały czas trwania umowy, gotowy do wprowadzenia aktualizacji np: zdjęć lub treści na Twoje stronie www, bez żadnych opłat dodatkowych.

Na koniec omówimy temat promocji stony www w internecie tak, aby docierała do jak największej liczby potencjalnych klientów.