Zobacz projekt

Strona www ADBUD myjnie

To już kolejna odsłona strony internetowej Naszego Klienta. Strona internetowa ma za zadanie promować główną działalności jaką jest budowa myjni bezdotykowych. Klient na swojej stronie www prezentuję najnowsze technologie wykorzystywane przy produkcji myjni. Struktura strony została jasno podzielona na działy prezentujące ofertę budowy myjni w różnych standardach oraz wielu usług dodatkowych począwszy od różnych prac budowlanych, a kończąc na wsparciu finansowania inwestycji.

Kolejny dział w stronie to sklep z częściami do myjni samochodowych, na życzenie klienta sklep zamiast klasycznego koszyka obsługuję wieloproduktowe zapytania ułatwiające proces zamawiania i realizacji.

Strona internetowa firmy ADBUD została zbudowana w oparciu o nasz najnowszy system zarządzania treścią umożliwiając intuicyjną edycję treści na każdym poziomie, zarówno zarządzania tekstem jak dodawania nowych działów czy produktów.

Strona jest w pełni responsywna, dynamicznie dostosowuje się do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony .

Zapraszamy do oglądania.

Z nami biznes staje się łatwiejszy